Ekranların Başarılı Oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’ın Şimdiye Kadar En Çok Gündem Olan Çıkışlarını Derledik!

Son dönemlerde Twitter paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Farah Zeynep Abdullah’ın gelmiş geçmiş en çok konuşulan tartışmalarını ve tepkilerini bir araya topladık.

Gelin birlikte bakalım.👇

Şimdiye kadar yer aldığı hemen hemen her projeyle ses getiren Farah Zeynep Abdullah başarılı oyunculuğuyla her defasında kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Başrolünde Boran Kuzum’un da yer aldığı ‘Bihter’ filminde ‘Bihter’ karakterine Farah Zeynep Abdullah’ın hayat vermesi üzerine hayranlar ikiye bölünmüştü.

Dijital platformda yayınlanması beklenen film gösterime girdikten sonra bakalım izleyici ne yorum yapacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kariyerindeki başarısıyla adından daima söz ettiren Farah Zeynep Abdullah’ı aynı zamanda sosyal hayatındaki açık sözlülüğüyle de tanıyoruz.

Hakkında çıkan birçok haberi sosyal medya hesabından tiye alıyor. Yalan iddialara ise cevabını asla esirgemiyor. Şimdi Farah Zeynep Abdullah’ın şimdiye kadarki en çok konuşulan çıkışlarına birlikte bakalım.👇

1. 2021 yılında ‘Masumlar Apartmanı’nda ‘İnci’ karakterini canlandırdığı dönemde kilo aldığı iddiaları çok konuşulmuştu.

Ünlü oyuncu, yüzünü dolgun gösteren bir filtre kullanarak yaptığı paylaşımla çıkan haberleri tiye aldı.

2. Bu yılın başında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın; “Sarsıntıların yıkıcı etkisi, olumsuz hava nedeniyle ilk birkaç gün Adıyaman’da arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik. Bunun için sizden helallik istiyorum” sözlerine Farah Zeynep Abdullah’ın çıkışı tartışma yaratmıştı.

Twitter hesabından “Ne helalliği be” paylaşımı yaptı.👇

3. FOX TV’de ekrana gelen ve her hafta fırtınalar estiren ‘Adım Farah’ dizisinin teklifi ilk başta Farah Zeynep Abdullah’a gitmiş ancak teklifi reddettiği söylenmişti.

Diziden ilk karenin yayınlanmasının ardından bu tweeti atması dikkat çekmişti.

4. 2021 yılında çocuk istismarına karşı ayaklanılan dönemde bu isimlerden biri de Farah Zeynep Abdullah oldu.

Adaletin olmadığını düşünen ve sesini çıkaranlardan biriydi.👇

5. Twitter’da gündeme gelen ve son hızda yayılan hayvana şiddet görüntülerine tepkisiz kalmadı.

Tepkisini bu şekilde dile getirdi.👇

6. Disney Plus tüm yerli içerikleri platformdan kaldırması üzerine ‘Atatürk’ filmini yayınlamayacağını duyurmuştu. Bunun üzerine birçok ünlü isim tepki gösterdi.

Farah Zeynep Abdullah “Disney Plus bu ülkede neden bu kadar saçmaladın ya” notuyla bir paylaşım yaptı.👇

7. Bu yıl ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından paylaşım yapan oyuncu ”Çadırlar nerede” diyerek tepki göstermişti.

Birkaç gün sonra dikkat çeken bir paylaşım yaptı: ”Devlet ve Allah kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde görmek istemiyorum artık yeter” diyerek isyan etti.

8. Geçtiğimiz yıl ‘Bergen’ filmiyle beyaz perdede izleyici karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah, ‘Bergen’in ATV ekranlarında yayınlanırken bazı sahnelerin sansürlenmesine sert çıktı.

👇

Tepkisiz kalmayarak adet kelimesine sansür uygulayan ATV’yi ve RTÜK’ü etiketleyerek paylaşım yaptı.

“Ben özür dilerim izleyenlerden bu saçma sansürlerden dolayı.” dedi.👇

9. Bir televizyon kanalında başlayan “Dilek Taşı” dizisi, yeni bir tartışmanın daha ortaya çıkmasına neden oldu.

Hapishane sahnelerinde gördüğümüz Yılmaz karakteri, gerçek hayattaki Yılmaz Güney mi? diye tartışılırken Farah Zeynep Abdullah ortalığı karıştırdı.

Yılmaz Güney için “Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği” dedi.

Yılmaz Güney’in ailesinden tepki geldi. Ailenin avukatı, Farah Zeynep Abdullah’a dava açtıklarını açıkladı. Bunun üzerine Farah Zeynep Abdullah göndermeli bir tweet daha attı.

👇

Konuya gazeteci Nagehan Alçı da dahil oldu.👇

Türkiye’nin en beğenilen oyuncuları arasında yer alan Farah Zeynep Abdullah’ın şimdiye kadar en çok gündeme gelen tepkilerini derledik. Sizin bu olaylar hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlarda buluşalım.👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x