Çağla Şıkel’den ‘evlilik’ açıklaması! ‘Benim bir ailem var’

Çağla Şıkel, önceki gün bir elektrikli araç markasının lansmanında sunuculuk yaptı. Etkinlik öncesi kameraların karşısına geçen ünlü manken, sosyal medyada çok konuşulan buzlu fıçı deneyimi ve özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

“KENDİ ZEVKLERİMİZİ BIRAKALI ÇOK OLDU”

Arabadan çok anlamadığını belirten Şıkel, “Yeni araç değiştirdim. Arabalardan çok anlamam ama güvenli olanları tercih ediyorum genelde. Kendi zevklerimizi bırakalı çok oldu, çocuklarımız en önemlisi. Elektrikli araç ülkemiz için çok güzel bir şey. Yavaş yavaş herkes geçecektir zaten elektrikli araçlara” dedi.

“DENEYEN VAZGEÇEMİYOR”

Soğuk korkusunu yenebilmek için buz dolu fıçıya girdiği anları Insagram hesabından paylaşan tescilli güzel, “Evime de bir fıçı gönderdiler. Evde daha fıçıyı kullanamadım ama sabah 6’da uyanıp, soğuk suyla duş almaya başladım. Güne inanılmaz dinç başlıyorum. Normalde soğuktan nefret ederim ama alıştım ve iyi geldiğini düşünüyorum. Sporcu olmayıp sporcu hayatı yaşayan insanların bence yapması gerekli bu buz fıçısı olayını. Kasların yapılanmasına yardımcı oluyor. Gittikçe yayılıyor aslında, deneyen vazgeçemiyor” sözleriyle, soğuk suyun sağlıklı olduğunu söyledi.

“EVLİLİK OLURSA LAFIMI YERİM”

Avukat Nail Gönenli ile aşk yaşayan Çağla Şıkel, evlilik soruları üzerine, “Şu an gerçekten evlilik düşüncem yok. İleride evlilik olursa lafımı yerim ama devam eden dostluğum, arkadaşlığım var tabii ki şu an. Önceliğim çocuklarım ve ailem. Herhangi bir acelem yok çünkü benim bir ailem var. Ancak hayat ne gösterir bunu bilemeyiz” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının “Nail Bey’den evlilik teklifi gelirse tepkiniz ne olur?” sorusu karşısında gülümseyen 44 yaşındaki manken, “Ben gidiyorum arkadaşlar. Bir şey diyemem şu an” cevabını vermekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x