Ünlü Güzel Burcu Esmersoy’un Geciken Savaş Açıklaması ve Yersiz Beğenisi Büyük Tepki Topladı!

Günlerdir yüreklerimizi sızlatan İsrail-Filistin savaşına ünlülerden destek mesajları ve çağrılar gelmeye devam ediyor. Tüm ünlüler bu insanlık dramına farklı şekillerde açıklamalar yaparak dur diyor. Geçtiğimiz günlerde Gal Godat’un bir postunu beğenmesinin üzerine bir açıklamada Burcu Esmersoy’dan geldi. Ancak ünlü güzel açıklama yapmakta geç kalınca sosyal medyanın diline düştü.

İşte detaylar ?

Günlerdir devam edem İsrail-Filistin savaşı hepimizin malumu. Milyonlarca kişinin hayatını kaybettiği saldırılar hepimizi derinden üzdü.

En son bir hastaneye yapılan saldırıdan sonra deyim yerindeyse tüm dünyanın içi sızladı. Türkiye’de de birçok ünlü bu saldırılara dur demek için harekete geçti ve destek mesajları art arda geldi.

Geçtiğimiz günlerde bu tarz olaylara sessiz kalmadığını bildiğimiz Burcu Esmersoy’un Instagram üzerinden İsrailli yapımcı, model ve oyuncu Gal Godat’un “Ben İsrail’in yanındayım” paylaşımını beğenmesinin ardından ortalık fena karıştı.

Hepimizin kınadığı o post ve şok olduğu o beğeni ?

Bunun üzerine yaşanan kayıpların ardından bir süre sessiz kalan güzel oyuncu Burcu Esmersoy’dan da nihayetinde bugün bir açıklama geldi.

Yaptığı paylaşımda “Hakaretlerle uyandım. Uzun süre de sebebini anlayamadım” diyen Burcu Esmersoy, “Gazze’de yaşananlar konusunda İsrail ile birlikte durmuyorum” diye ekleyerek üzüntüsünü de dile getirdi.

Sosyal medya hesaplarına ofis içinde çalıştığı insanların da erişiminin olduğunu söyleyen Esmersoy, “Hata her kiminse bulmaya çalışıyorum” dedi.

Paylaşımının sonunda tüm dünyayı bu büyük felakete karşı birlik olmaya çağıran Esmersoy, bu geç kalınmış açıklaması ve Gal Gadot’un paylaşımını beğenmesi sebebiyle takipçileri tarafından topa tutuldu.

Burcu Esmersoy’a takipçileri tarafından gelen yorumlar ?

Bucu Esmersoy ne kadar açıklama yapsa da inanılmıyor ve bu hareketi uzun süre unutulmayacak gibi gözüküyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x